Testy Gimnazjalne

TG 1.0

Zakup licencji na pełną wersję programu ABC Testy Gimnazjalne 1.3


W celu zakupu licencji jednostanowiskowej na pełną wersję programu ABC Testy Gimnzjalne 1.3 należy:

1. Wpłacić na konto firmy KTW kwotę 39.99 zł podając jako tytuł przelewu swój adres e-mailowy (lub nr tel. komórkowego).
Niektóre banki nie akceptują w tytule przelewu znaków specjalnych jak "@", w takiej sytuacji wpisz słownie "małpa", np: janek małpa gmail.com.

Nr konta (Bank Millenium): 54 1160 2202 0000 0001 5589 7456
KTW Malinowska-Wituła Katarzyna
Małki 49
87-325 Małki


2. Po otrzymaniu wpłaty otrzymasz e-mail oraz SMS (jeśli podano w tytule przelewu numer telefonu) zawierający kod odblokowujący program. Podanie numeru telefonu komórkowego nie jest obowiązkowe, ale wskazane. UWAGA: często adresy emailowe podawane są błędnie lub skrzynki są pełne i nie działają, proszę upewnić się, że skrzynka nie jest przepełniona lub podawać numer telefonu komókowego gdzie wyślemy kod.

3. Czas realizacji zamówienia to najczęściej do 12 h od otrzymania wpłaty (lub kilka godzin w przypadku przesłania emailem potwierdzenia przelewu, pon-sob).

Zakup dotyczy tylko wersji elektronicznej programu, nie sprzedajemy wersji pudełkowych. Program pobiera się stąd, program zablokuje się przy drugim uruchomieniu. Aby program trwale odblokować należy wpisać zakupiony kod.
W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przy użyciu formularza. Proszę zapoznać się z regulaminem usług świadczonych przez firmę KTW, oraz wymaganiami technicznymi programu ABC Testy Gimnazjalne. Podając dodatkowo w tytule przelewu numer telefonu komórkowego (nie jest to konieczne) otrzymasz automatycznie smsa z kodem odblokowującym.

Żadne dane osobowe nie są przechowywane, wszystkie dostarczone dane osobowe wykorzystywane są jedynie do realizacji zamówienia.

UWAGA: Aby trzymać kod natychmiast, bez czekania na realizację przelewu przez bank, prosimy o wysłanie potwierdzenia wpłaty na adres pomoc@testygimnazjalne.com.pl
Kod wyślemy wtedy natychmiast po otrzymaniu emaila.